Image pro život

ve vlastní režii

Možná, že teď právě stojíte na jedné
z mnoha životních křižovatek: 

 • - Chcete změnit zaměstnání.
  - Hledáte partnera.
  - Začínáte podnikat.
  - Vracíte se po rodičovské dovolené do práce.
  - Odrostly vám děti a odešly z domu, a vy nevíte,
   co budete dál dělat

Přemýšlíte o své sebedůvěře. Možná cítíte, že na novou cestu potřebujete novou výbavu. Že potřebujete něco se sebou udělat, něco změnit, něco se naučit.
Nebo se jen chcete ubezpečit, že to, jak to máte, jak působíte na druhé, je správně.

Image máme, ať chceme nebo nechceme.
Jen je třeba si položit otázku, jestli je to ta image, o kterou stojíte. Jestli je v souladu s vámi, s prostředím, kde žijete, s vaší  životní etapou, na kterou se chcete vydat.

Jak si naplánujete novou životní etapu pomocí změn sebe sama?

Budete se cítit dobře, posílíte svoji sebedůvěru, podtrhnete svoji jedinečnost, budete dobrou věrohodnou značkou. Získáte respekt k sobě, respekt k druhým, a jejich respekt k vám.
Aby jste pociťovala v životě radost.

V e-booku vám dám návod, jak odpovědi najít.
O čem si v něm můžete přečíst:

- Proč se tu mluví o image?
- Image není jen vzhled.
- Staňte se značkou.
- Kdy přichází čas pro změnu, čas žít ve vlastní režii.

- Kdo jsem, že do toho mluvím?

Proces změny image není jednoduchý.
Ale až dosáhnete svého vlastního obrazu díky vlastní režii, posílí se vám důvěra v sebe, ve svoje schopnosti, a také jistota. Získáte respekt k sobě 
i k jiným lidem. A oni k vám.

Lidé vám lépe porozumí, snadněji se prosadíte mezi ostatními a pozitivní cestou dosáhnete svého.

0
čtenářů už mění svoje životy

 

Kroky ke změně:

 • KROK 1
  Zjistěte, co jsou vaše kořeny
 • KROK 2
  Uvědomte si, jaké bude vaše nové Já?
 • KROK 3
  Udělejte poctivou inventuru
 • KROK 4
  Co změníte? Co ponecháte?
 • KROK 5
  Udělejte to!

Co říkají ti, kteří mají se mnou zkušenosti?

Pani Kotyzová je ukázkovým příkladem ideálniho lektora! Svému tématu rozumí, umí ho podat srozumitelně a nadchnout také své posluchače, je to ideální stav! Paní Kotyzová je úžasný příklad člověka, kterého si zamilujete už díky jejímu pozitivnímu přístupu a radosti ze své práce! K tomu výjimečné schopnosti lidi učit a motivovat je k lepším výsledkům! Paní Kotyzová mě učila týmovou práci a komunikační a prezentační dovednosti. Má výjimečnou schopnost pomoci, správně poradit a posunout mě zase o krok dále. Je to také člověk, který mě velmi silně ovlivnil na osobní úrovni a patří k velmi mála lidem, ke kterým v živote stále vzhlížím a s láskou v srdci vzpomínám! Pokud potřebujete kouče či motivátora s x letou zkušeností, paní Kotyzová je ten správný člověk! Také s ní nezapomeňte jít po kurzu na kafe a vyloudit pár životních rad, které vám pomohou a poradí, jak žít život ve vlastní režii! Ať už je vám 20, a nevíte kam na školu, co v zaměstnání nebo 50, a nevíte, co s životem a není vám jasné, jak se vyhrabat z momentální situace...
Martina BrtnickáProduction Executive for Azure (www.azure.com.mt, www.azureultra.com, www.azurex.com) www.maltatina.com
Pavlu Kotyzovou znám už více než dvacet let. Seznámily jsme se na akci Trénink trenérů, pořádané britským Know-how fondem. Od té doby jsme pravidelně v kontaktu, spolupracovaly jsme spolu na více akcích, navzájem jsme si “půjčovaly” klienty a vždy k dokonalé spokojenosti. Na Pavlu je vždycky spolehnutí, její školení, workshopy i semináře byly vždycky profesně perfektní, lidsky nesmírně příjemné, absolventi byli vždy nadšení. U Pavly jsem vždy obdivovala její silnou osobnost. I když měla v životě těžké chvíle, nic ji nezlomilo, naopak si ještě přidávala povinnosti a práci. Za to si jí moc vážím, sama bych to asi nedokázala. Obdivuji její elán a chuť pořád něco dělat, učit se něco nového, kdy žije naplno, vymýšlí nové věci, je nesmírně kreativní. Věk pro ni nic neznamená, naopak, mám pocit, že pořád mládne. Pro mě je Pavla nedosažitelným vzorem. I když jsem o chlup mladší, sama už se někdy cítím unavená, a když si na ni vzpomenu, hned se vzchopím a snažím se být jako ona. Mám ji moc ráda a moc jí fandím.
PhDr. Věra Bělohlávkováwww.traicon.cz
PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D. patří k těm osobnostem, které mě v životě nejvíce ovlivnily a posunuly kupředu. Dodnes vzpomínám na své magisterské studium a cenné zkušenosti, které mně a dalším posluchačům paní Kotyzová předávala. Nejen z hlediska profesního, ale především lidského je pro mě doktorka Kotyzová přirozenou autoritou a člověkem s velice pozitivním přístupem. Spolupráci s Dr. Kotyzovou mohu jedině doporučit.
Mgr. Ondřej ŽídekVodafone Czech Republic a.s.
V pátek jsem si vyrazila do Zlína na seminář ÚŽASNÉ Pavky Kotyzové o komunikaci. Bylo to velmi přínosné a dopoledne uběhlo, jako mrknutí oka 😉 Děkuji a těším se na další seminář klubu podnikatelek ze Zlínska.
Renata PekařováLektorka šití, online podnikatelka, https://renatapekarova.cz, https://onlineskolasiti.cz
Koty znám víc z osobní stránky, než z té pracovní, přestože jsme spolupracovaly pod jednou střechou. O té pracovní stránce mohu mluvit jen prostřednictvím referencí, které byly nadmíru pozitivní. Byla skvělý pedagog, jakého by si přála každá vzdělávací instituce. Řadě kolegů byla osobním mentorem. Naslouchat jí pro nás bylo obohacující i osvěžující. Je moudrá, zkušená, otevřená, přátelská, nic nepředstírající, prostě Koty. Ovlivňuje mne jako osobnost, je to silná žena, která mě svým přirozeným bytím učí přijímat přibývající roky a žít naplno.
doc. MgA. Jana Janíková, ArtD.scenáristka, emeritni děkanka UTB FMK