Proč jsem se rozhodla psát blog

Narodila jsem se v první polovině minulého století.
Během svého dlouhého života jsem se setkala s řadou zajímavých lidí, zažila různé situace, hodně jsem se toho naučila. O světě, o jiných lidech, i o sobě.

Prošla jsem strmými horami i přes úrodná údolí, někdy mi na hlavu svítilo laskavé slunce, jindy mi padal do očí déšť. Potýkala jsem se s burácejícími vichry i těšila z příjemného vánku. Cesta byla občas vystlaná voňavým mechem, jindy tvrdá a kamenitá. Brodila jsem se dravými řekami i pila čerstvou vodu z čistých potůčků.

Často jsem musela přelézat, přeskakovat nebo obcházet velké balvany. Občas na mne byly nastraženy i propasti, jindy jsem se těšila z krásných výhledů. Někdy jsem šla polehku, jindy jsem vlekla těžká zavazadla. Ale stále jsem putovala.
Jdu už dlouho, prošlapala jsem řadu střevíců.

Na své pouti se setkávám s lidmi.

Spolu se mnou po té cestě někteří z nich kráčejí velký kus, pár z nich jde se mnou po boku už dlouhá léta. Někteří by rádi šli, ale už jim nestačily síly a museli to vzdát. Jiní šli jen kousek, aby mi něco sdělili, něco mě naučili, a potom na nejbližší křižovatce odbočili jinam. Někteří v mé mysli zanechali hlubokou stopu, jiní už byli dávno zapomenuti. Mnozí z mé paměti nezmizí nikdy.

Občas šel také někdo v protisměru. Někdy měl i hůl v ruce nebo kámen v hrsti. A bylo třeba hodně odvahy a sil projít kolem něho. A občas se s ním i utkat, aby uvolnil cestu a já mohla jít dál.

Šla jsem ráda, a doufám, že ještě dlouho půjdu.

Jsem tarotová devítka. Jejím úkolem je přinášet lidem poznání a svítit na cestu. Tak to chci dělat. Všechno to, co jsem se naučila, co bylo pro mne na mojí cestě užitečné, chci předat dál.
Možná se vám něco z toho bude hodit.

Tak proto jsem začala psát blog.

Pomáhám lidem, aby si se sebou i s ostatními snadněji porozuměli. Můj příběh si můžete přečíst zde
Komentáře
  • Stáhněte si e-book zdarma Image pro život ve vlastní režii

    Přišel čas pro změnu? Je čas žít ve vlastní režii? Pomocí pěti kroků si naplánujete novou životní etapu.

  • Nejnovější články
  • Kategorie