Konzultace

workshopy – konzultace – online kurzy v oblastech:
komunikace – vzhled – osobní dovednosti nejen pro podnikání 

malá obličej

Mým posláním je lidem pomáhat zlepšovat komunikaci, prezentační a další potřebné dovednosti, související s podporou osobní značky.
Aby se stali značkou věrohodnou, posílili tak svůj rozvoj, a tím i vlastní podnikání.

Pavla Kotyzová

Ve které oblasti mohu pomoci vám?

Položím pár dobrých otázek na startu vašeho podnikání

Budu mluvit s vámi o vašem záměru, poslání, vizi, talentech, možnostech. O vašich představách, i o vašem strachu. Vím, že podnikání není snadné, začala jsem před desítkami let. Nebo můžeme probrat vaši cestu, když se zastavíte a nemáte jistotu, jak dál.

Usnadním vám zbavit se stresu z veřejného vystoupení

Povedu vás v přípravě a v tréninku prezentačních dovedností, které potřebujete zvládnout v online prostředí, ale i s lidmi tváří v tvář. Pomohu vám poznat, koho máte před sebou, co potřebuje, a také co slyšet a vidět nechce. Naučím vás, jak se zbavit trémy.

Ukážu vám, jak upravit šatník, aby mluvil za vás

Pomohu vám najít vizuální vyjádření vaší značky i v oblékání, zjednodušit šatník. A to s cílem mít vždycky co na sebe a cítit se dobře. Tak, aby první dojem, který uděláte, odpovídal vaším záměrům, a vaše působení na jiné lidi bylo přesvědčivé, sebevědomé a autentické.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, pošlete mi zprávu (napište, který čas v rámci dne a týdne preferujete,
a hlavně s čím potřebujete pomoci).

Hodinová sazba je 1.550 Kč, nebo balíček pěti konzultací v ceně 5.000 Kč.5

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nebo můžete rovnou objednat, termín potom dohodneme.
Zelené tlačítko vás k objednávkové stránce přivede.

Nikdy bych neušla svou cestu bez podpory celé řady různých učitelů, trenérů, mentorů a koučů.
Doprovázejí mě dodnes. Hodně jsem se toho naučila.
Všechno ověřila v praxi a získala mraky zkušeností. 

Nenechávám si to pro sebe.

To, co bylo pro mne na mojí cestě užitečné, co mi pomáhalo kultivovat moji značku, překonávat nesnáze,
chci předávat dál těm, kteří o to stojí.
Všem, kteří chtějí na sobě pracovat, posilovat svoje dovednosti,
stát se jedinečnou autentickou značkou.

Co říkají ti, kteří mě znají? 

Tak to byla pecka! To bylo první, co ze mne vypadlo, když skončila konzultace s Pavlou. Tolik nových informací, tolik věcí se mi objasnilo. Jak rozpohybovat své podnikání? Tahle otázka mi běhala hlavou od té doby, co jsem se rozhodla, že se začnu živit tím, co mne baví. Jenže do teď to bylo spíše živoření, než uživení. Každý mi zatím radil vytvořit skupinu s velkým počtem lidí, nebo, dávat fotky na FB a k tomu hezké texty, posílat lidem novinky. Jenže jak na to? Skupinu bych vytvořit uměla, ale jak tam dostanu ty lidi? Ok, fotky by byly, ale jak mám napsat hezký text, když neumím psát? Sednu k počítači a padají ze mně jen strohé věty a popisy? Jak mám rozesílat emaily? Vždyť nemám komu. Po konzultaci už vím jak na to. Pavle se podařil zázrak. Pavla je čarodějka slov, vyzařuje z ní klid, její slova jsou srozumitelná, a aniž by vám říkala co máte dělat, nějak vás navede k tomu, že na to samy přijdete. Nejsilnější moment pro mne byl, když jsme se bavily o tom, že neumím psát. Řekla mi, abych popsala šperk, a jeho vznik který jsem vyrobila a měla jsem ho v ruce. Já jsem ho instinktivně v ruce převalovala, hladila a začala jsem mluvit. A to bylo jako blesk. Já vlastně neumím psát, ale protože si s kameny a svými šperky povídám, tak já vlastně umím úžasně mluvit. Když si to vždy nahraju, tak z toho může být nádherný popis. Moc Pavle děkuji, umí otevřít duši, a i když si myslíte, že vám něco nejde, vydoluje těmi správnými otázkami vaši odpověď. To, že její projev vám dá klid, že působí velmi mile a vyzařuje z ní úžasná energie je bonus navíc. Děkuji.
Daniela Dan Blechová
šperky Dandark Art
Koty je člověk, který mne v životě velmi ovlivnil.... v tom nejpozitivnějším smyslu slova. Její odbornost, zájem o věc a celkově její OSOBNOST jsou věci, které mne velmi inspirovaly a stále inspirují. Nejlepším příkladem toho, co Koty pro mne znamená, je situace, kdy si nejsem jist svým manažerským rozhodnutím, a tak jdu za Koty pro radu, kterou jsem v minulosti vždy dostal. A co víc, vždy se její rada řadila mezi rady nad zlato. Koty, díky!!!
Mgr. Josef Kocourek, Ph. D.
Děkan Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně
Využila jsem nabídku Pavly Kotyzové na konzultaci o osobní značce v rámci její přípravy na PROFIPROMO a jsem nadšená! Pavla je úžasná profesionálka. Na konzultaci přišla perfektně připravená, měla nastudovaný můj web, jak se prezentuji, rozuměla tomu, co chci předat vysoce citlivým ženám, wow! Podívaly jsme se na to, co mi jde – prezentovat se, komunikace ve skupině Žena s citem a také, kde to drhne – prodej mých služeb, tedy online kurzů a konzultací. Pavla mi dala konkrétní tipy, jak si určit ideálního zákazníka, personu (konečně jsem to pochopila! V podnikatelských kruzích jsme toto téma míjela obloukem, nikdy jsem nechápala, jak na to), a Pavla mi přesně poradila, které kroky mám udělat a jak si tuto personu díky zpětné vazbě žen vytvořit. Moc se mi líbilo cvičení 5 slov, které vystihují mě, moje podnikání, moji značku. Pavla mi přidala ještě něhu, a to mě zahřálo u srdce, mnohé mé klientky se mnou mají něhu spojenou. Pavlu moc doporučuji, velmi mi pomohla vidět mé podnikání v celkovém světle, ne jen střípky. Naplňovaly jsme také akční kroky, které vím, kdy a jak udělám, abych se mohla přiblížit k tomu, aby mé podnikání nebylo jen koníčkem, ale dokázalo mě i uživit. Ještě jednou, Pavlo, Vám srdečně děkuji a velmi doporučuji všem ženám, které jsou na začátku podnikání a nemají jasno, jaká je jejich osobní značka, jak komunikovat světu, co za dary mu přináší a jak se prezentovat, aby s nimi jejich budoucí klientky souzněly.
Sandra Woiwode
konzultace Žena s citem
Na Pavlu Kotyzovou jsem se moc těšila. Je to člověk, ze kterého vyzařuje pohoda a máte pocit, že se setkáte s dávným přítelem. Její práci jsem už trochu znala z dřívějška a taky ji sleduji v online světě, takže jsem nešla do něčeho úplně neznámého. Začaly jsme velmi přátelským rozhovorem. Pavla chtěla znát mou představu značky a také hodnoty, které jsou pro mě podstatné. Pavla vás dokáže jemně vést, klade otázky a vy si na ně pravdivě odpovídáte. Bylo důležité uvědomit si své slabé stránky, místa, kde potřebuji pomoci. Probraly jsme mou ideální klientku, možnosti komunikace směrem k mým zákazníkům, kde vím, že mám mezery. Dostaly jsme se až ke strategii, konkurenci, zazněla slova jako minimalismus, autenticita, konzistence, soulad osobního života a podnikání. Zaměřily jsme se na to, co mi chybí a chtěla bych zlepšit právě v mé komunikaci směrem k mým klientům. Za použití metody SMART jsme pak přešly rovnou k praktikování. V tuto chvíli jsem měla v ruce plán a věděla, jak ho mám uchopit. Z naší schůzky jsem si odnášela nejenom psané výstupy, praktické rady a úkoly pro své podnikání, ale také pocit, že se cítím jistější, mám správný směr a vím na koho se obrátit, kdybych v budoucnu ten směr začala ztrácet. Tímto jí moc děkuji!
Monika Tobolíková
online ilustrace a gify Monika kreslí
Pavlínku (i když je to dospělá a ukotvená žena, pro mě bude vždycky Pavlínka) znám víc než 10 let. A vím o ní, že je mimořádně talentovaná ve všech kreativních oblastech, že umí skvěle učit, dokáže předávat mnoho informací formou, která je pro ostatní příjemná, uvěřitelná a obohacující, dokáže motivovat druhé tam, kde už ztrácejí naději, umí velmi dobře komunikovat a podporovat budování firemních značek, dokáže naslouchat a vnímat .... a to je dnes vzácné, a proto mimořádné. Obdivuji Pavlínku za její lektorské schopnosti, odvahu a empatii ... a za její ženskost. Ona je můj životní vzor ...
Mgr. Ing. docentka Olga Dolínková
odborná asistentka

Ráda i vás uvítám v uzavřené facebookové skupině inspirativních žen ZNAČKA PRO ŽIVOT. Připojte se tady.

Protože i vy jste značka.