Jsem Pavla Kotyzová

Všechno to, co jsem se v životě, o životě a pro život naučila, co bylo pro mne na mojí cestě užitečné, co mi pomáhalo kultivovat moji značku, překonávat nesnáze, postupovat k cíli, předávám dál těm, kteří o to stojí. Prostřednictvím článků, konzultací, workshopů, kurzů. Při osobních setkáních i online cestou.

Buďte tou nejlepší verzí sebe sama

Co mi pomáhá pomáhat vám

Zkušenosti

Pracovala jsem tři desítky let jako konzultant a lektor především v oblasti budování image firem a jednotlivců.

Řadu let podporuji lidi v jejich rozvoji. Aby mohli řídit svůj život směrem k naplnění svojí vize, a ne jen reagovat na vnější okolnosti.

Aby mohli snadněji prosadit ve společnosti nebo na trhu sebe jako vlastní značku, svoje myšlenky, svoje produkty. U volnonožců a podnikatelů s malými firmami nelze osobní a firemní značku oddělit.

V mých workshopech a konzultacích našli, a stále nacházejí, stovky lidí i malých i velkých firem a organizací, podnikající ženy i studenti způsob, co dělat, jak mluvit, vypadat a jednat ve prospěch vlastní značky.

Podporuji je v hledání AHA momentů, aby se jim rozsvítilo v hlavě, a oni našli odvahu roztáhnout svoje křídla, a letět vzhůru. Oni i jejich podnikání.

Vzdělání

Pro svůj obor jsem atestována u České společnosti pro propagaci a public relations, dále jsem certifikovaným lektorem a konzultantem v oblasti manažerského rozvoje, absolventem tříletého britského projektu Training of Management Trainers.

Absolvovala jsem řadu dlouhodobých i kratších dalších odborných marketingových a seberozvojových kurzů.

Vystudovala jsem obor marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Rigorózní práci jsem obhájila na Fakultě masmédií Bratislavské vysoké školy práva, doktorský titul mi byl udělen na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

 

Můj příběh

Opírám se o své rozsáhlé vzdělání a o třicetileté praktické zkušenosti s rozvojem osobnosti, s vytvářením image a důvěryhodné značky firem i jednotlivců.

A také o svůj vlastní příběh.

Ve svém osobním životě jsem vždy hledala nové cesty, učila se. Zažila jsem řadu vrcholů i pádů. A díky tomu je můj život jedinečný. Stejně jako ten váš. 

Poznali jsme se s mnoha lidmi

“Nikdy to nebyla Pavla. Ale Pavlínka. A neříkali jsme jí ani Kotyzová, ale spíš Koty nebo Kotynka. Někomu takovému zkrátka nemůžete říkat příjmením. S Koty jsem se potkal poprvé ještě v minulém století jako vysokoškolský student, kdy mě učila měkkým dovednostem v komunikaci a prezentaci. Pak jsme se stali na stejné univerzitě kolegy a čeho si moc vážím, také přáteli. S ženou jejích zkušeností (profesních i životních) se zkrátka chcete znát. I když by to bylo jen v podobě jednodenního kurzu, určitě to bude stát za to. Pomůže vám, stejně jako pomohla mně. Uvidíte.” V úctě Petr Podlešák, Ph.D
“Pamatuji si Tě z našeho setkání hned prvně, neuvěřitelná energie. Tvé jednání a projev byl vždy maximálně upřímný a otevřený. Svým způsobem jsi mi velkou inspirací, lidi jako Ty velmi ráda potkávám. Koukám doteď, jak se dá radikálně život změnit v JAKÉMKOLIV věku a je to báječné. Tvé odhodlání nastartovalo i mne do mojí práce s lidmi napříč věkem a funguje to báječně. Navíc spojení letitých zkušeností, znalostí a praxe v jedné Tvé osobě je při práci, kterou sis vybrala jako poslání, jedinečné. Přeji Ti, ať se to vše daří. Čím víc budeš svá, v těle i mysli, tím parádnější lidi budeš potkávat, přesně takové, jací chtějí Tebe. Jsi báječná, jedinečná a tančíš si svým životem ve vlastní režii.” Ing. Bára Bartecká, Ph.D., lektorka tance
"Pavla mě okouzlila hned, jak vešla do dveří učebny na vysoké škole, kde jsem měla tu čest účastnit se jejího semináře zaměřeného na prezentační dovednosti. Nejen obsah a forma jejího projevu, ale zejména její osobnost se mi vryla do paměti. Nyní, po delší době od studií, pořádám školení pro (nejen začínající) podnikatelky regionu v rámci Klubu podnikatelek ze Zlínska, z.s. A když se mi naskytla možnost využít Pavlu jako lektorku několika akcí, neváhala jsem. Ze zpětných vazeb od mnoha účastníků, které pro Klub proškolila, se potvrdilo, co jsem si ze studií pamatovala: síla a zároveň pokora, energie, vstřícnost, ochota. To vše v kombinaci s odborností a zkušenostmi. Snad to nezní moc pateticky, ale Pavlu opravdu mohu jen doporučit. Těším se na další spolupráci!" Mgr. Zdenka Barošová, Klub podnikatelek ze Zlínska
„Paní Kotyzová je úžasný příklad člověka, kterého si zamilujete už díky jejímu pozitivnímu přístupu a radosti ze své práce! K tomu výjimečné schopnosti lidi učit a motivovat je k lepším výsledkům! Je to člověk, který mě silně ovlivnil i na osobní úrovni, a patří k velmi mála lidem, ke kterým v životě stále vzhlížím a s láskou v srdci vzpomínám! Pokud potřebujete kouče nebo motivátora s x letou praxí, paní Kotyzová je ten správný člověk! Také s ní po kurzu nezapomeňte jít na kafe a vyloudit pár životních rad, které vám pomohou a poradí, jak žít ve vlastní režii. Ať je vám 20, a nevíte kam na školu, kam do zaměstnání, nebo 50, a nevíte, co s životem, a není vám jasné, jak se vyhrabat z momentální situace…“ Martina Brtnická, www. maltatina.com